جهت ثبت سفارش و دریافت مشاوره های مورد نیاز با ما در ارتباط باشید

قدمت ما

قدمت ما

گاپی دُر زیر مجموعه ای جدید از گروه صنعتی خسروشاهی است که با پشتوانه قدمت نیم قرن حضور تخصصی در صنعت درب های اتوماتیک، کوله باری از دانش و تجربه و تخصص را اندوخته است. این مجموعه افتخار خدمت به هم میهنان عزیز را در صدها پروژه در گوشه گوشه کشور عزیزمان در 55 سال گذشته دارد.

قدمت ما با این پشتوانه غنی از تجربه و پس از تحقیق و بررسی فراوان بازار و بازدید از معتبرترین کارخانجات جهان در این حوزه، اکنون طیف وسیعی از سامانه های گوناگون کنترل تردد را در دسترس انتخاب شما گرامیان قرار داده ایم، که می توان به جرأت و با افتخار اعلام کرد که کامل ترین و تخصصی ترین مجموعه در نوع خود در ایران می باشد.ما فعالیت های خود را از طراحی سیستم و ارائه پیشنهاد سامانه های گوناگون تا تأمین اقلام مورد نیاز از برترین نام های تجاری دنیا و در نهایت نصب و خدمات با بالاترین استانداردها پوشش داده ایم.

از شروع این کار تعهد و مسئولیت همواره سر لوحه کار این مجموعه بوده است که ثمره آن رضایتمندی مشتریان ما است که همین بهترین مشوق و انگیزه برای ارتقای روز به روزمان گشته است.

شعار واقعی ما، صداقت، تعهد، مسئولیت و درک نیازهای گوناگون مشتریان بوده و خواهد بود. باشد تا جایگاهی شایسته و در خور برای آبادانی و سربلندی میهن عزیزمان داشته باشیم.

گروه صنعتی خسروشاهی در قدمت سالیان متمادی فعالیت پر ثمر خود همواره اصل رضایت مندی مشتریان خود را در سر تا سر کشور در سرلوحه کار خود داشته است و این مهم تامین نمی شود مگر آشنایی و ارائه جدیدترین فن آوری های روز از معتبرترین شرکت های مطرح در عرضه ی بین المللی به بازار ایران که در بسیاری از موارد جزو پیشتازان و نخستین معرفی کنندگان سامانه های نوین بوده ایم.امید که با این پشتوانه غنی از دانش و تجربه و اعتماد و اطمینان شما که مانند کوهی سترگ پشتیبان ما در سالهای گذشته قدمت ما بوده بتوانیم نیازهای گوناگون شما مشتری گرامی را به بهترین شکل ممکنه بر آورده و رضایت شما را تامین می نماییم.

وجه تمایز ما

قدمت ما
قدمت ما

گروه صنعتی خسروشاهی تنها نماینده رسمی و انحصاری تیغه Croci ایتالیا در خاورمیانه

تیغه های croci  با قالب انحصاری و کپس های پیچ خور در سه وزن متفاوت در متر مربع 

کروکی
کروکی

وزن 6 کیلوگرم در متر مربع با کپس پیچ خور پلاستیکی

کروکی
کروکی

وزن 7.5 کیلوگرم در متر مربع با کپس پیچ خور فلزی

کروکی
کروکی

وزن 10 کیلوگرم در متر مربع با کپس پیچ خور پلاستیکی

کیفیت برتر گاپی در

گاپی در مفتخر است با تمرکز بر کیفیت و ارائه خاص ترین محصول ممکن، در صنعت درب های اتوماتیک، با تیغه های فولادی از ورق یک میل با وزن 13 کیلوگرم در متر مربع و انجام عملیات گالوانایز در مراحل تولید محصولی با کیفیت طبق استاندارد های مورد تائید صنعت کشور را به بازار مصرف کننده ارئه دهد و پروژه های عظیم و ارزشمندی چون کلیه شعب بانک سامان در سراسر کشور را انجام و در نهایت کیفیت تحویل دهد.

تیفه کروکی
تیغه کروکی

گاپی در مفتخر است با تمرکز بر کیفیت و تهیه خاص ترین متریال ممکن از برند های خارجی و تخصصی در صنعت سقف برقی پارچه ای، با استفاده از پارچه مهلر آلمان الیاف دار، با وزن 900 گرم در متر مربع و مقاوم در برابر دمای هوا بین 20- تا 60+ درجه سانتی گراد محصولی با کیفیت مطابق با بالاترین استاندارد های موجود را به بازار ارائه دهد.

سقف برقی
سقف برقی